Ankara Sineklik 05417741999

KURUMSAL

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Firmamız, kuruluşundan sonraki 7 yıllık sürede, Ankara'nın en büyük sineklik üreticisi olmayı, İç Anadolu Bölgesi genelinde etkinlik sağlamayı ve ihracatta varlık göstermeyi başarmıştır.Ürün kalitesi, teslim sürelerine gösterilen hassasiyet ve hizmet sonrası servise verilen özen, başarımızdaki önemli etkenler arasındadır.

ANKARA SİNEKLİĞİN yeni hedefleri, sineklik sistemleri alanında ülkemizin önde gelen üreticisi olmak ve ihracatı artırmaktır. Bu amaçla, 2013 yılında kendi markamızı "Hitit" adıyla oluşturduk ve üretim hatalarına karşı 2 yıl garanti uygulaması başlattık.

ANKARA SİNEKLİK 2014 yılından itibaren benzersiz yapısı, çok yönlülüğü, çeşitli gün ışığı kontrol seçenekleri ile hem dekoratif, hem pratik, hem de estetiğin bir arada çekici kombinasyonunu sağlayan PLICELL Perde Sistemlerinin imalatına başlamıştır.

İletişim bilgilerimizden bize ulaşarak, bayilik başvurusunda bulunabilir veya Ankara ve İç Anadolu Bölgesi'ndeki 300'den fazla satış ve hizmet noktamızdan size en yakın olanı öğrenebilirsiniz.